איך לצבוע פיברגלס?

 
אם יש לכם מוצר מפיברגלס אשר כבר עברו כמה שנים מאז הרכישה שלו, אפשר שמתעורר הצורך הברור לצבוע אותו מחדש. על ידי צביעה מחדש של הפיברגלס, אפשר כמובן לגרום למוצר עצמו להיראות עדיין איכותי, יוקרתי וחדש. מעבר לכך, צביעה מחדש של הפיברגלס כמובן מסייעת גם לשמור על החומר עצמו. אם מבינים איך לצבוע פיברגלס בצורה הנכונה, הרי שהמוצר מפיברגלס יוכל לשרת אתכם לאורך שנים נוספות ורבות. יש לזכור שהתפקיד של כל צבע באופן כללי הוא גם לשמש כמעטפת מגנה, הודבר לא יוצא דופן כאשר אנו מדברים על צביעת פיברגלס. אם כך, אם הגעתם לפה, ככל הנראה אתם רוצים לדעת איך לצבוע פיברגלס. נשמח להסביר לכם על שלבי הצביעה השונים, וכמובן לספק לכם מידע נוסף שחשוב לדעת בנושא הצביעה של הפיברגלס.
 

כל השלבים וכל מה שצריך לדעת

 

הכנה לקראת הצביעה

 
הצביעה של הפיברגלס היא צביעה בשתי שכבות לפחות! שימו לב שצריך לחכות כמובן ששכבה אחת תתייבש לפני שאתם מוסיפים את השכבה השניה. כשאתם צובעים, שימו לב שאתם גם משתמשים במברשות מתאימות לטיפול בפינות. כמה זמן צריך להמתין בין שכבה לשכבה? תלוי איזה מוצר מפיברגלס אתם צובעים. כך למשל, אם אתם רוצים לדעת איך לצבוע פיברגלס כי יש לכם בריכה שזקוקה לצביעה - אזי בין שכבה לשכבה יש להמתין כ16 שעות לפחות, ולעתים גם מדובר על יותר מ24 שעות. לעומת זאת, אם מדובר על פסל מחומר זה או מוצרים קטנים יותר, ברור ששעות אחדות בלבד יספיקו בין שכבה לשכבה. שימו לב שבמוצרים גדולים מאד מפיברגלס, כמו למשל צבע לבריכה שחיה פיברגלס - יש צורך גם בשכבת הגנה שלישית, עם צבע מיוחד.
 

שימוש בצבע המתאים

 
לפני שעומדים לצבוע את משטח הפיברגלס, יש לבצע את ההכנות השונות, בכדי שהצבע ייקלט היטב. ההכנה כוללת שיוף של משטח הפיברגלס באמצעות נייר זכוכית מתאים. השיוף בא למנוע מצב שבו עדיין יש ברק בשכבה החיצונית של הפיברגלס - כי הדבר עלול לפגוע בתהליך הצביעה עצמו. כמו כן, השיוף מאפשר לכם לעבוד על משטח חלק ואחדי של פיברגלס, ולמנוע בעיות בתהליך הצביעה בשכבות.
 

מה עושים אחרי הצביעה?

 
כמובן שאחרי שבצועים מחדש את הפיברגלס יש להמתין ולחכות שהשכבה האחרונה תתייבש סופית לפני שעושים שימוש מחדש במוצר עצמו. הדבר בעיקר קריטי כאשר מדובר על צביעה של בריכות מפיברגלס. במצב כזה, המומחים ממליצים להוסיף מחדש את המים לבריכה אך ורק כשבוע לאחר שהצביעה הסתיימה. במצב כזה אפשר להיות בטוחים שהצבע נקלט היטב, ושכמות גדולה של מים לא תגרום נזילה של הצבע.
 

האם אפשר לפנות לסיוע מקצועי?

 
לאחר שהבנתם איך מייצרים פיברגלס, לא נותר לכם אלא ליהנות מהחומר הנ"ל דרך מוצרים שונים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם טל פיברגלס - החברה המובילה בישראל למכרה ושיווק של מוצרי פיברגלס מגוונים במיוחד.
 
לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו- 073-7841511