איך מתקנים פיברגלס?

 
הפיברגלס הוא אחד החומרים החשובים ביותר שמשמשים אותנו כיום. באמצעותו, אנו יכולים לייצר לא מעט מוצרים שונים ומגוונים - בין אם מדובר על פסלים, בריכות, בקבוקים, גלשנים, ועדו שפע של מוצרים אחרים. כל זה מוביל לשאלה, האם זה אפשרי לתקן פיברגלס, ואם כן - איך מתקנים פיברגלס? יש לזכור כי הוא כמובן חומר עמיד מאד, אבל הצורך להבין איך מתקנים פיברגלס הוא טבעי, שכן מדובר על חומר שמעת לעת, בוודאי אחרי שנים רבות, עלול להישחק ועלולים להיות בו בעיות. חשוב כמובן להבין מהן הדרכים השונות לתיקון של פיברגלס, באיזה חומרים אפשר להשתמש, ומתי כדאי לקרוא למומחה בתחום.
 

כל מה שחשוב לדעת על תיקון הפיברגלס -

 

איך מתקנים פיברגלס

 
לעתים קרובות, בכדי לדעת איך מתקנים פיברגלס, עליכם לדעת כמובן, מהם החומרים שאתם זקוקים להם. בראש ובראשונה, עליכם להצטייד בסיבי פיברגלס לטובת התיקון עצמו - שהרי יש חלקים אשר נפלו או נשחקו לאורך זמן, ויש להחליף אותם. היכן אפשר להשיג סיבי פיברגלס? לא מדובר בדיוק על חומר שנמצא בכל בית. לרוב, קבלני איטום שעושים שימוש בפיברגלס או קבלני עבודה בתחום זה, יוכל ולמכור לכם את היריעות השונות. השימוש בסיבים כמובן צריך להתבצע בזהירות רבה. אם אין לכם שום ניסיון בעבודה עם סיבי פיברגלס - עדיף להשאיר זאת כמובן למומחים בתחום.
 

שימוש בדבק פוליאסטר

 
בכדי להבין איך מתקנים פיברגלס, כדאי כמובן גם לדעת איך מדביקים את הסיבים החדשים למוצר הפיברגלס המקורי. הדרך הכי טובה לעשות זאת ברוב המקרים, היא לעשות שימוש בדבק שהוא על בסיס פוליאסטר. הפוליאסטר בעצמו הוא חומר גמיש מאד, אשר אפשר לעשות בו שימוש גם לטובת הדבקה של סיבי פיברגלס. באמצעות דבק מיוחד, שמורחים בזהירות על הסיבים, אפשר כמובן לשחזר קטעי פיברגלס שלמים. שימו לב שרצוי לעשות גם שימוש בחומר מקשה על דבק הפיברגלס, וזאת בכדי להפוך אותו למוצק בסופו של דבק, ולא לשמור אותו במצבו הנוזלי.
 

עבודה זהירה עם מסננים

 
שימו לב שבעבודות השונות של חיתוך והדבקת הפיברגלס, יש כמובן סכנה לכך שאתם תשאפו כל מיני חלקיקי פיברגלס או פוליאסטר. אין זה מקרי שכמעט כל אדם שעובד באופן קבוע עם החומרים הללו, מצטייד במסננים מיוחדים שמתקינים על הפנים, בדגש על דרכי הנשימה. מומלץ בחום שתצטיידו במסננים הללו, כדי שבמהלך העבודה, אתם לא תשאפו חומרים מסוכנים.
 

האם לפנות לגורם מקצועי?

 
בשורה התחתונה, כדי לדעת איך מתקנים פיברגלס, הדרך הכי טובה היא פשוט להסתכל על המומחים בפעולה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם טל פיברגלס - העסק שלנו מתמחה במכירה של מוצרי פיברגלס, ונשמח גם לספק לכם שירותי תיקון עבור מגוון מוצרים. כך אתם תוכלו להמשיך וליהנות לאורך זמן בצורה פשוטה ונוחה.
 
לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו- 073-7841511