בריכות פיברגלס - טל פיברגלס - הופכים רעיונות למוצרים
 
 
 
פיברגלס
 
 
 
 
 
 
 
 

בריכות פיברגלס מזמינים רק אצל מומחים!

 
 
 
 חייגו עכשיו  -  09-793-6552
 
 
 
חברת טל פיברגלס, בכוכב יאיר, מתמחה בייצור בריכות פיברגלס במבחר גדלים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ותעשייתיים בכל רחבי הארץ. ניסיונה הרב של החברה מאפשר לה להציע ללקוחותיה פתרונות ייחודיים ועיצובים בהתאמה אישית, תוך עמידה חסרת פשרות בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציב שנקבעו מראש.

ניתן לתכנן בריכות במגוון גדלים ובמגוון צורות.
 
 
בריכת פיברגלס בצורה מיוחדת
 
 
 
בריכת פיברגלס בבית פרטי
 
 
 
בריכת פיברגלס מקורה
 
 
 
 
בריכות פיברגלס לפני התקנה
 
 
 
התקנת בריכת פיברגלס
 
 
 
ייצור בריכות פיברגלס
 
 
 

בריכות הפיברגלס מאופיינות בחוזק רב, משקל קל וכושר איטום גבוה ביותר. התכונות הללו הופכות את תהליך הייצור וההתקנה של בריכות אלו למהיר וקל. לאור זאת, גם עלות ההתקנה נמוכה יותר ונוחה למי שמבקש ליהנות ממוצר איכותי במחיר הוגן ומשתלם.

בדף זה תוכלו להתרשם ממגוון דוגמאות לעבודות אותן ביצעה חברת טל פיברגלס עבור לקוחותיה המרוצים. על מנת להגשים את מוצרי האיכות שלפניכם, מפעילה החברה מערך לוגיסטי נרחב ומתקדם. מערך זה כולל עובדים ותיקים ומסורים, לכל אורך קו הייצור, וכן ציוד מכני וטכנולוגיות ייצור חדישות. בזכות אלה, כמו גם בזכות המוניטין שרכשה החברה בקרב לקוחותיה, זכתה חברת טל פיברגלס לספק את שירותיה ואת מוצריה למספר מכובד מן החברות והארגונים המובילים במשק הישראלי.
 

מעוניינים ברכישת בריכת פיברגלס?

 

צרו קשר עוד היום ונציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם, להאזין לבקשותיכם, להשיב על שאלותיכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי בבחירת המוצר המתאים ביותר עבורכם. כל זאת ועוד, במטרה להבטיח את שביעות רצונכם המלאה.


לפרטים נוספים, לבירורים ולקבלת ייעוץ מקצועי, פנו אלינו דרך האתר או התקשרו:
 
        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
צלצלו עכשיו-

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ת"ד 1370, כוכב יאיר
טל' :  7936552- 09, 050-5208849, פקס: 7936553 - 09
שעות פעילות: יום א'- יום ה' 8:00-16:00