בריכות פיברגלס קטנות בגודל וגדולות באיכות!

 
האם תמיד בריכת שחיה חייבת להיות ענקית וגדולה במיוחד? האמת היא כמובן אחרת לגמרי, בוודאי אם מדובר על בריכות השחייה הביתיות. במקרים הללו, דווקא בריכות פיברגלס קטנות הן בעלות יתרון ניכר מאד. לחברת טל פיברגלס, יש כמובן ניסיון ניכר בהתקנה של בריכות פיברגלס קטנות מכל סוג שהוא, תוך עבודה מול המגזר הפרטי, אך גם מול גורמים מוסדיים. אז מדוע כדאי לכם להזמין את הבריכות הקטנות מפיברגלס של חברת טל פיברגלס? בואו לגלות עולם שלם של הנאה שלא תלויה בהכרח בגודל.
 
בריכת פיברגלס בצורה מיוחדתבריכת פיברגלס בצורה מיוחדת
בריכת פיברגלס בבית פרטיבריכת פיברגלס בבית פרטי
בריכת פיברגלס מקורהבריכת פיברגלס מקורה
 

כי הגודל לא קובע

 
  • מתאים לגינות פרטיות - לא תמיד יש לכם שטח אינסופי לטובת התקנת הבריכה הפרטית שלכם, ומצד שני, זו ממש לא סיבה לוותר על החלום! בעזרת בריכות פיברגלס קטנות של טל פיברגלס, תוכלו ליהנות מבריכה גם אם השטח המיועד להתקנה הוא קטן יחסית. אנחנו נבצע מדידות מדויקות ונסביר לכם מהו הגודל הסופי המומלץ. כך, גם בריכה קטנה תוכל לתרום המון ואתם לא תצטרכו לוותר על החלום שלכם.
  • בריכה ייעודית לילדים - בחלק מהמקרים, תרצו להתקין בריכה קטנה יחסית שתהיה מיועדת לילדים קטנים. באופן טבעי, הילדים לא צריכים לשחות במשך שעות ומדובר יותר על משחק במים מאשר שחיה רצינית. במקרים הללו, בריכות פיברגלס קטנות הן פתרון קלאסי ומכאן חברת טל פיברגלס כמובן תוכל לספק לכם את הפתרון המושלם.
  • גם כשאין תקציב גבוה - עוד יתרון חשוב בבריכות הקטנות מפיברגלס נעוץ במחיר שלהן. הפיברגלס בעצמו הוא חומר שאיננו יקר, ההתקנה שלו מהירה מאד ואם מדובר על בריכה קטנה זה עוד גורם שמפחית את המחיר. כך, גם בתקציב יחסית קטן, תוכלו ליהנות מבריכה איכותית.
 

אתם לא חייבים בכלל להמתין

 
אם אתם כבר רוצים להתחיל בעבודה, למה להמתין עוד דקה? צרו כבר עכשיו קשר עם חברת טל פיברגלס ונוכל לתכנן ביחד אתכם את בריכת החלומות שלכם.
מדיע על הקמת בריכת פיברגלס קטנה
 
לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו- 073-7841511