התאמה מושלמת של בריכות פיברגלס לפי מידה

 
בחברת טל פיברגלס, אנו שמים לנגד עינינו קודם כל את טובת הלקוחות שלנו. לכן, כשאנחנו מתקינים עבורכם את בריכות הפיברגלס הביתיות, אנחנו דואגים שהן יתאימו למידות השונות של השטח שמיועד להתקנתן. בעצם, מדובר על העיקרון החשוב של בריכות פיברגלס לפי מידה. זה לא תמיד עניין שהוא מובן מאליו, ולכן, כדי שתבינו במה מיוחד השירות של טל פיברגלס, הנה פירוט על המידות שחובה לקחת בחשבון ושאנחנו תמיד מתחשבים בהן בעת תכנון הבריכות.
 
בריכת פיברגלס בצורה מיוחדתבריכת פיברגלס בצורה מיוחדת
בריכת פיברגלס בבית פרטיבריכת פיברגלס בבית פרטי
בריכת פיברגלס מקורהבריכת פיברגלס מקורה
 

אילו מידות ניקח בחשבון?

 
  • אורך ורוחב - קודם כל, כשמתכננים בריכות פיברגלס לפי מידה, אזי הצוות של טל פיברגלס לוקח בחשבון את האורך והרוחב של הבריכה. זה יהיה כמובן נגזרת של המקום שבו הבריכה תותקן - לרוב בגינה או בחצר הבית שלכם. כמובן שאנו מודעים לכך שאתם לא רוצים שכל שטח החצר יהיה מיועד לבריכה, שהרי יש לכם שימושים נוספים בחצר, ולא רק הבריכה תתפוס את המקום. לכן, אנו נבצע מדידות מדויקות ונסביר לכם מה יהיו המידות ההגיוניות לאורך ולרוחב של הבריכה כדי שגם תיהנו ממנה, אך גם שיהיה עוד מקום פנוי בחצר.
  • עומק הבריכה - כשבוחרים בבריכת פיברגלס לפי מידה, חובה להתייחס לעומק שלה. בחברת טל פיברגלס, נוכל כמובן לספק לכם בריכות פיברגלס בעומק משתנה, עם מים רדודים ומים עמוקים כשמדובר על בריכה בשיפוע. שימו לב שכשנסביר לכם מהו העומק האפשרי, אנו לוקחים בחשבון גם את סוג האדמה שיש בחצר הבית שלכם וגם את תנאי העבודה במקום, שכן לעתים ישנן תנאים שחובה לקחת בחשבון לפני שמחליטים על העומק העקרוני של הבריכה.
 

התאמה אישית לכל לקוח

 
בעצם, בחברת טל פיברגלס אנחנו תמיד נתקין בריכות פיברגלס לפי מידה בהתאמה אישית עבור הלקוחות שלנו. לכן, אנו מציעים סטים שונים של בריכות לכל דורש ותמיד מבצעים ישיבות פרטניות עם הלקוחות. רוצים גם אתם לקבל בריכה בהתאמה אישית? צרו אתנו קשר בטלפון 073-7841511 ונוכל להסביר לכם במה הדברים כרוכים.
 
לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו- 073-7841511