מוצרים לקבלני תשתיות מים, ביוב ובניין

 
ריכוז מוצרים לקבלני תשתיות תחת קורת גג אחת הופכת את טל פיברגלס לשותף פעיל של אנשי מקצוע משלל תחומים. אנו מתמחים באספקת המוצרים החשובים לקבלנים, חברות בנייה ואנשי מקצוע מהתחום של הקמת תשתיות ומזמינים אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

החיסכון בזמן בא לידי ביטוי בריכוז המוצרים החשובים להקמת תשתיות ביוב, מים ובניין מול הקטלוג שלנו. במקום שתצטרך לעבור בין חנויות ורשתות, אצלנו כבר יש את כל המוצרים שצריך. בנוסף אנו מבטיחים להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית אשר תהפוך את הפרויקט הבא שלכם למשתלם יותר!

 

סוגים של מוצרים

 
  • סולמות סולם עמיד בפני חלודה ומים יאפשר לך להקים את התשתית בבנייני מגורים, משרדים, בניינים ציבוריים וכ'ו.
  • פודסטים ומדרגות – אנו מציעים קולקציה של פודסטים ומדרגות שישלימו עבורך את הפרויקט וישפרו את היעילות.
  • מכסים, סבכות וסגרים – אי אפשר להקים מערכות בניין חיוניות בלי מוצרים משלימים. ברשימת המוצרים הללו, אנו גאים לרכז פתרונות מתקדמים של מכסים, סבכות וסגרים ולקצר את משך הזמן שעובר מרגע תחילת הפרויקט ועד לסיומו.
 
 

המוצרים שלנו – התשתית שלך

 
המקצועיות נמדדת בעמידות וביעילות של הקמת התשתית. אם ברצונכם להקים תשתיות ביוב, מים ובניין, עליכם להשתמש במוצרים הנכונים והבטיחותיים ביותר. לכן חברת טל פיברגלס מתמחה בעיצוב וייצור מוצרים בהתאמה אישית לתשתיות בכלל ולדרישות שלכם בפרט.

ייעוץ בשטח יאפשר לנו לנצל את מלוא שנות הניסיון כדי לתת עבורכם מענה מושלם לכל צורך ופתרון לכל בעיה. כחלק מהשירות שלנו, אנו מעניקים ייעוץ והכוונה מקצועית על בסיס מדידות מדויקות. המדידות הללו יהפכו גם את הפרויקט הבא שלכם לאיכותי יותר ויעזרו לכם לגייס לקוחות חדשים.