מוצרי תשתיות ביוב מים ובניין

 
חברת טל פיברגלס הוקמה בין היתר על מנת לעזור לך לרכז את כל המוצרים החשובים להקמת תשתיות ביוב מים ובניין – תחת קורת גג אחת ובמחירים משתלמים. אצלנו בוחרים בקפידה את המוצרים המובילים המיוצרים על ידי החברות הגדולות בעולם, כמו גם מעמידים לרשותך אנשי מקצוע להתייעצות והתאמה אישית. לא משנה באיזה שלב הפרויקט שלך נמצא, נשמח ללוות אותך משלבי התכנון ועד ההקמה והיישום של תשתיות ביוב מים ובניין.

 

הנה למשל כמה סוגים בולטים של מוצרים אלו:

 
  • סולמות שלא מחלידים – השימוש בהם הוא תנאי להקמה ולתחזוקה של תשתיות ביוב ומים. היות ומדובר על עבודה שמתבצעת קרוב למוקדי מים ולחות, יש צורך בסולמות שלא יחלידו אם רוצים לשמור על בטיחות. יתרה על כך, הם מהווים השקעה משתלמת גם בפרויקטים של שיפוצים, חידוש מבנים, תמ"א 38 או כמובן הקמת בניינים חדשים.
  • מעקות פיברגלס שלא מחלידים – חשובים לא פחות, כאשר מייצרים מעקות מן הסוג הזה, מונעים בלאי ושחיקה ומקצרים עבורך את הדרך לפרויקט בנייה והקמה מוצלח של תשתיות.
  • פודסטים – מישור אופקי מסוג פודסט מהווה כידוע הפסקה בין שני מהלכי מדרגות. אחת הדרכים לעשות את הבנייה בצורה נכונה היא לשלב פודסטים ולהשתמש בהם כדי לאזן את מאמץ העלייה במדרגות ועל מנת לאפשר התקנתם גם במתלול נוח – אך בצמוד לשטח קרקע שאינו מספיק תלול.
  • מדרגות – המדרגות שאנו נספק יעזרו בתפעול השוטף של התקלות והבעיות עבור עבור פרויקט בבניינים חדשים או ישנים.
  • מכסים – הם חלק בלתי נפרד מרשימת המוצרים המיועדים להקמת ותחזוקת תשתיות ביוב מים ובניין.
  • סבכות וסגרים – גם סבכות וסגרים אחראיים במידה מסוימת על התחזוקה ועל הפעילות השוטפת של העבודה. בעזרתם ניתן למשל להביא לידי ביטוי את החזון של האדריכל או המהנדס, אך לאחר מכן לשמור מפני נזילות ופיצוצי מים, והם קריטיים בבנייני מגורים, משרדים, בניינים ציבוריים ועוד.
 
 

איך בוחרים את המוצרים המתאימים

 
השאלה המתבקשת היא מה עושים על מנת להשוות בין סוגים שונים של מוצרים. בשלב הראשון, כדאי להגדיר את היקף ואופי הפרויקט. בשלב השני אפשר להשוות בין המוצרים הקיימים לפי המפרט הטכני. כמו כן, יש אפשרות לקבל מוצרים בהתאמה אישיות, כך למעשה מרכזים את הדרישות השונות מול גורם אחד שלוקח עליהן אחריות.

 

כמויות ומידות

 
בבחירה נכונה יש משמעות גדולה לכמויות ולמידות. מצד אחד, המטרה היא להשתמש בכמויות מדויקות על מנת לחסוך בהוצאות וכדי למנוע חריגה מתוך מסגרת התקציב. מצד שני, יש פרויקטים של הקמת תשתיות שבהם מתגלות תקלות תוך כדי העבודה וכדאי שיהיו עוד כמה מוצרים תחליפיים.

עם זאת, ניתן מלכתחילה לתכנן את הפרויקט כך שהייצור והרכישה יתבצעו בצורה נכונה. החל מהזמנות קטנות ועד גדולות, השאיפה היא להשתמש במוצרים הטובים ביותר ולוודא שהם יחזיקו מעמד גם לאחר חשיפה ממושכת לתנאי הלחות והמים.

 

מי משתמש במוצרים עבור תשתיות?

 
  • קבלני תשתיות – הם קהל היעד העיקרי, אותם קבלני תשתיות מתמחים אמנם בטיפול ובהקמת מערכות אלו, אך הם זקוקים למוצרים שיאפשרו להם להביא לידי ביטוי את המומחיות והניסיון.
  • חברות בנייה – המטרה של חברת בנייה היא לקחת אחריות מלאה על הפרויקט וכך להפיק ממנו כמה שיותר תשואה כלכלית. בשביל לעשות את זה, היא צריכה לדאוג להשתמש במוצרים שונים המתאימים עבור העבודה.
  • ועדי בתים – הם משתמשים במוצרים בסקטור הפרטי.
 
 

לפי מה נקבע המחיר?

 
המחיר לרוב נבקבע לפי גודל, מידות וסוג הדגם. יש דגמים שונים של מכסות או מעקים שבהם אפשר להשתמש וגם סולמות גבוהים או נמוכים – שנבחרים בהתאם להיקף הפרויקט. בנוסף המחיר גם נקבע לפי הזמינות של המוצר והביקוש עבורו.
בכל מקרה, ביצירת קשר עם טל פיברגלס נוכל להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית. אנו מבינים מה חשוב לך ברשימת המוצרים ומתחייבים לאיכות גבוהה.