מעקות פיברגלס

 
מעקות פיברגלס מתאפיינים בכך שהם מיוצרים מחומר גלם חזק ואמין. לצד החוזק המכאני של הפיברגלס, רבים בוחרים להשתמש בו גם כי הוא עמיד בפני רטיבות. בין היתר, המשמעות של עמידות בפני רטיבות היא שהמעקה אינו מחליד.

מעקה שאינו מחליד יכול להיות משולב בתוך הבית, בגינה, בחצר, במרפסת, על הגג או בכל מקום אחר. ברוב המקרים, עיריות מקומיות למשל בוחרות לשלב מעקות פיברגלס.

צרו קשר לייעוץ ולפרטים נוספים עם חברת טל פיברגלס - 073-7841511
 
מעקות פיברגלס
 

היתרונות של מעקות פיברגלס

 
יש הרבה יתרונות שמגולמים בתוך דגמים שונים של מעקות. מלבד העובדה שמדובר על מעקה בטיחותי שמחזיק מעמד לאורך שנים ולא סובל מחלודה או שיתוך גם אחרי חשיפה ממושכת לפגעי מזג האוויר והגשם, כדאי להכיר עוד כמה תכונות שיש לו:

  1. משקל נמוך – המשקל הנמוך משפר את היכולת לעבוד עם המעקה ולעצב אותו בהתאם לדרישות של קהל היעד והלקוחות. בטווח הקצר, המשקל הנמוך גם מסייע להתקין את המעקה ליד המדרגות וכך חוסך זמן יקר ערך.
  2. עיצוב דקורטיבי - מעקות העשויים מפיברגלס נראים הרבה יותר טוב לעומת מעקות אחרים. עם מעקה כזה אפשר לשדרג את חלל הפנים של הבית או את חלל החוץ של הגינה, המרפסת או הגג. מעבר לכך, העיצוב הדקורטיבי מתכתב עם סגנון העיצוב המודרני וגם עם סגנון העיצוב הכפרי שיש בבתים פרטיים ובדירות.
  3. עלות משתלמת - מעקות פיברגלס יכולים להיות השקעה משתלמת לכל דבר ועניין. נכון שעולה כסף להתקין מעקה כזה, אבל בכל מקרה חובה להוסיף אותו למדרגות אם רוצים להפוך אותן לבטיחותיות יותר. חוץ מזה, כל סוג של מעקה כזה משביח את ערך הנכס באופן מיידי.

 

איך בוחרים במעקה הנכון?

 
כיום ניתן לבחור לאחר התייעצות עם בעלי מקצוע. התייעצות כזו מאפשרת למשל להשוות בין דגמים שונים, לנסות להבין מה מאפיין כל דגם ואף לקבל מידע על הפרמטרים המשפיעים על המחיר.

מבחינת תחזוקה, היתרון של מעקות פיברגלס בא לידי ביטוי בעמידות גבוהה בפני כל חומרי הניקיון. אפשרות אחת היא לנקות את המעקה עם מטלית לחה בלבד, בעוד אפשרות אחרת היא לשטוף את המדרגות ובאותה הזדמנות להרטיב גם את המעקה בלי לחשוש מפני הצטברות החלודה והשיתוך.

חוץ מזה, המשמעות של מעקות שאינם מחלידים היא שאין סכנה של התפוררות. אז כאן מרוויחים גם את עצם הנוכחות של המעקות על המדרגות – אבל גם את זה שאותו מעקה יכול להמשיך להשתלב בחלל הפנים או החוץ במשך כמה שנים ברצף.