פודסטים ומדרגות לקבלני ביוב ולקבלני בניין

 
היכרות עם הבדלים בין סוגים שונים של פודסטים ומדרגות יכולה לסייע גם לקבלני ביוב וקבלני בניין שמחפשים את הפתרון האידיאלי לצרכים שלהם. במאמר הבא נרחיב על כך ונסביר על ההבדלים בין הדגמים

קבלני ביוב וקבלני בניין עובדים בסביבה שהיא בדרך כלל רגישה, מורכבת ורוויית מים ורטיבות. כפועל יוצא מכך, אותם אנשי מקצוע לא יכולים להסתפק בסולמות רגילים. חוץ מזה, קבלני ביוב וקבלני בניין גם לא יכולים להשתמש בסולם סטנדרטי על מנת לבצע עבודות בעומק. לכן, הדרך לפתור את זה היא להשיג פודסטים ומדרגות בהתאמה אישית לצרכים הספציפיים של קבלני ביוב וקבלני בניין.

החדשות הטובות הן שכיום אפשר לייצר את הפודסטים והמדרגות בלי שהקבלנים יצטרכו לחרוג מתוך מסגרת התקציב שעומדת לרשותם. בשביל לשלב בין היתרונות של איכות ומחיר נגיש, משתמשים בפיברגלס ומנצלים את היתרונות שלו. בין היתר, הפיברגלס מוכיח את עצמו במקומות רטובים והוא אידיאלי בעיקר עבור קבלני ביוב וקבלני בניין.

 

מה ההבדל בין סוגים שונים של פודסטים ומדרגות?

 
הדרך לבחור פודסטים ומדרגות לקבלני ביוב ולקבלני בניין היא להכיר את ההבדלים ביניהם. כאשר מביאים בחשבון את ההבדלים בין מדרגות ופודסטים, מגדילים את הסיכוי לפרויקט מוצלח ובטיחותי גם עבור קבלני ביוב וקבלני בניין.

הנה למשל כמה תכונות שונות שיש לכל דגם של פודסטים ומדרגות:
  • מאפיינים של פודסט – פודסט שונה ממדרגות כי הוא מתפקד בתור מישור אופקי שמהווה הפסקה בין שני מהלכי מדרגות. אצל קבלני ביוב וקבלני בניין למשל, מדובר על מישור שאותו מוסיפים לפרויקט כדי לאזן את המאמץ בעלייה בין המדרגות. כמו כן, אפשר לשלב בין פודסטים ומדרגות במתלול נוח וצמוד לשטח קרקע שאינו מספיק תלול.
  • גרם מדרגות – בהרבה פרויקטים שונים של קבלני ביוב וקבלני בניין בוחרים להקים גרם מדרגות. כאן השאיפה היא לבנות מערכת אחת של מדרגות שבנויה בדרך כלל מכמה מהלכים, עם לפחות פודסט אחד באמצע. בכל מקרה, ניתן גם להתייעץ עם אנשי מקצוע שלא קשורים ישירות אל ענף הבניין או הביוב בשביל לתכנן גרם מדרגות מן הסוג הזה.
  • מגדלי מים – אי אפשר לדבר על פודסטים ומדרגות לקבלני ביוב ולקבלני בניין בלי להזכיר את השימוש שלהם במגדלי מים. בניגוד לסולמות ומעקה פודסט שמיועד עבור החלק הפנימי של תשתיות ביוב ובניין, כאן מדובר על מערכת שלמה שבנויה בחלק החיצוני. בגלל שהמערכת בנויה בחלק החיצוני, היא צריכה להיות גם חזקה ועמידה וגם איכותית ויציבה.

 

באיזה חומר משתמשים כדי לייצר פודסטים ומדרגות?

 
החומר המומלץ לייצור של מדרגות ופודסטים עבור קבלני ביוב וקבלני בניין הוא כאמור פיברגלס. כאשר משתמשים בפיברגלס, מרוויחים את היתרון של מוצר איכותי במחיר ששווה לכל כיס. כמו כן, המוצרים מתאימים לצרכים הייחודיים של קבלני ביוב וקבלני בניין ואפשר להשתמש בהם גם אם רוצים לבצע פרויקטים זמניים.

מלבד האמור לעיל, כדאי להזכיר את היתרונות של סולמות מפיברגלס שאותם אפשר להתקין לצד פודסטים ומדרגות במאגרי מים ובמתקני תשתיות אחרים. כמו עם מדרגות ופודסטים, המטרה של שימוש בפיברגלס כדי לבנות סולמות כאלה היא להשיג את העמידות בפני קורוזיה וחלודה ולשפר את הביצועים של קבלני הביוב והבניין.

טל פיברגלס יכולה להעמיד לרשותך אנשי מקצוע מיומנים בתכנון מערך המדרגות והפודסטים. אם חשוב לך לתכנן פודסטים ומדרגות ברמה גבוהה, אנו נעמוד לרשותך בשלבים שונים של התהליך ונעשה הכל על מנת שלא תגיע למצב של חריגה ממסגרת התקציב.