תהליך תיקון לוחות הפיברגלס

 
פיברגלס הוא אחד החומרים הכי איכותיים שיש אך למעשה יש המון דרכים להשתמש בו, אך אנשים רבים לא מודעים לכך. טיב החומר יכול להיהרס בשימוש לא נכון, בעקבות חבלות חזקות או אחרי שנים רבות של שימוש. אמנם הוא עמיד מאוד ובריכות פיברגלס בעיקר הוכיחו את עצמם כרכישות יעילות לטווח הארוך, אך בעת הצורך, איך מבצעים תיקון פיברגלס?
 

הבריכה הנכונה עבורכם

 
בריכות מסוג זה הן הבריכות הכי יעילות שיכולות להיות ולמרות שאנו מכירים את בריכת הבטון, נבשר לכם שהחומר המחליף את הבטון יעשה לכם חיים הרבה יותר קלים עם תוצאות הרבה יותר טובות. בריכות מסוג זה נבנות במהרה ותוך כמה ימים כבר תוכלו להתרחץ בהן, והן עמידות לאורך זמן ולעתים אפילו יותר מבריכות בטון. עם זאת, גם בריכות אלו אינן חסינות מפני פגיעות ולכן תמיד חשוב להתייחס אליהן נכון וכמובן לדאוג לתחזק אותן אם צריך, למרות כי מדובר על תחזוקה מינימלית במיוחד.
 

תיקון פיברגלס בבריכה? קודם תבדקו את האחריות

 
אם יש לכם בעיה בבריכה ונדרש תיקון כנראה שקרו אחד משלושת הדברים הבאים: יכול להיות שהבריכה נחבלה בצורה קשה מאוד, יכול להיות שהבריכה ישנה מאוד או שהתבצעה בעבר עבודה לקויה. חשוב לבחור את החברה שמבצעת את עבודות החומר בביתכם בצורה נבונה ולחשוב לטווח הארוך, ותמיד חשוב לזכור שללא אחריות לא קונים מוצר גדול בעיקר כמו בריכה. בריכה בלי אחריות יכולה לעלות לכם הרבה כסף בעתיד וכל תיקון שלה חייב להיכלל בחוזה מוסכם שאתם חייבים למלא עוד טרם סגירת העסקה עם החברה.
 

מהו תהליך התיקון?

 
תיקון בריכה מחומר זה יכול להתבצע בכמה אופנים וכמובן שתלוי מהי בדיוק הבעיה. יכול להיות שזהו רק סדק קטן ויכול להיות שזהו סדק די גדול שמחייב טיפול יסודי יותר, יכול להיות שהוא קרה במקום מרכזי ויכול להיות שולי, לכן מה שניתן לעשות הוא לבדוק את התקלה לפני התיקון. קבלני איטום וחברות המתעסקות בתחומים אלו שהתקינו לכם את הבריכה מחזיקות בסיבים מהחומר, ניתן לרסס וכך לפתור שפשופים קלים, אם כי סדקים יש צורך לאטום בצורה מקצועית ומאסיבית יותר.
 

הדבקה עם פוליאסטר

 
לצורך ההדבקה משתמשים בפוליאסטר, וכך הסיבים נצמדים למשטח ומשלימים אותו. הפוליאסטר הוא חומר גמיש מאוד וניתן להשתמש בו אפילו כדי לשחזר קטעים שלמים. כדי לזרז את תהליך ההקשחה אחרי מריחת הדבק ניתן להשתמש בחומר מקשים. חומר הפוליאסטר כמו גם דבק פיברגלס שניתן להשתמש בו ולקבל בדיוק את אותה העבודה, ניתן לרכוש בכל חנות לחומרי בניין או לחומרי איטום. העבודה אמנם יכולה להישמע פשוטה אך היא מחייבת ידע מקצועי מתאים.
 

ציוד מגן הוא עניין הכרחי

 
חשוב לזכור שעבודה עם סיבים מסוג זה עלולה להיות מסוכנת אם לא יודעים כיצד לעבוד נכון, ולא רק בגלל תיקון קלוקל שיכול לפגוע עוד יותר במוצר ובעיצוב שלו אלא גם בגלל שיש סכנה של איפת הסיבים שהם כמובן רעילים. חשוב להשתמש במסכת מגן וכמובן בבגדי עבודה וכפפות ורק ככה יהיה אפשר להבטיח את הביטחון שלכם בעבודה.
 

תיקון בריכות פיברגלס – רק אצל טל פיברגלס!

 
בריכות פיברגלס הן מהבריכות הכי איכותיות שיש אך חשוב לבחור אותם מהמקום הנכון. אנו בחברתנו מספקים כבר שנים רבות למעגל לקוחות מרוצים שרק הולך ומתרחב את המוצרים הכי טובים שיש בשוק ובמחירים הכי טובים שיש. בריכות, סולמות וכמובן אחריות מלאה על כל המוצרים לשנים רבות, כדי שתדעו שאתם בידיים טובות. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
 
לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו- 073-7841511