מתקני תצוגה לקידום ולעסקים

 
הרבה פעמים ההבדל הגדול ביותר בין נותני שירות בענף מסוים זה צורת השיווק שלכם, ואנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם לצעוד כמה צעדים לפני כולם.
חברת טל פיברגלס מתמחה מזה שנים רבות בעיצוב מוצרים לקידום מכירות בכלל ומתקני תצוגה בפרט. המוצרים שלנו מתאפיינים בעיצובים מיוחדים וביכולת עמידות לאורך זמן.
 
 
מתקני תצוגה
 
 
 
מתקן תצוגה עבור איימקס
 
 
 
שולחן קוקה קולה, מתקני תצוגה
 
 
 
 
לחצו כאן למעבר לגלריית מוצרי קידום מכירות
 

מתקני תצוגה מפיברגלס

 
פיברגלס הוא החומר המועדף לבניית מתקני תצוגה. גמישותו הרבה של חומר זה מאפשרת למעצבים שלנו לגלוש על גלי הדמיון, ולעצב כל מוצר שעולה בדמיון הפרוע ביותר. מצד שני, חומר זה עמיד בפני כל סוגי הסכנות, ולכן הוא ילווה אירועי מכירות וכנסים רבים. העיצוב המתוחכם והחומרים האיכותיים שלנו יאפשרו לכם לחסוך בהוצאות על מוצרי קידום מכירות חדשים לכל אירוע.
 
 
מיכל צמחים - מתקן תצוגה
 
 
 
מתקן תצוגה - שלט חוצות
 
 
 
 

ממומחים בעיצוב מתקני תצוגה

 
מתקני התצוגה, ומוצרי קידום מכירות בכלל, סוחבים על גבם משימה חשובה ביותר – הצלחת העסק שלכם. מסיבה זו, חשוב ביותר לפנות לאנשי מקצוע מביני עניין ובעלי ניסיון בתחום. חברת טל פיברגלס עובדת עם פיברגלס מאז שנת 1964, ומעסיקה את טובי המעצבים כדי שידאגו לעצב את המוצר הטוב והמתאים ביותר עבור לקוחותינו. השילוב המדהים של מקצועיות, ניסיון ומעצבים בעלי דמיון בלתי מוגבל מאפשרים לכם למתג את העסק שלכם טוב יותר.

אפשרויות העיצוב של מוצרי קידום מכירות רבות ביותר. כך למשל:

עיצוב המוצר המשווק בגודל גדול, לדוגמה חברה שמוכרת משקאות קלים יכולה לבנות בקבוק מפיברגלס בגודל של 2 מטרים.

דמות של אישה או גבר בבגדים מהודרים המחזיקים שלט של בנק המעניק משכנתאות.

עמדת קידום מכירות המעוצבת כמו כוס קפה.

טל פיברגלס מעמידה לרשותכם שירות שמאחוריו עומדות עשרות שנים של ניסיון. מוצרי קידום מכירות מתוצרתנו מביאים לתוצאות הרצויות