פיסול סביבתי

 

פיסול סביבתי על ידי פיברגלס

 
פוליאסטר משוריין בסיבי זכוכית, או בשמו השגור יותר, פיברגלס, שימש כחומר פופולארי בידי מעצבים ישראליים בשנות ה-60 וה-70, בגלל זמינותו ונוחות העבודה עמו. גם בימינו אנו פסלי חוצות רבים נבנים מחומר זה, ביניהם מיצבים שונים של פיסול שבלוני, הנוצר בתבנית בסיס משותפת.
החוזק והעמידות של חומר גלם זה מקנות ליצירות המוגמרות הגנה טובה בפני פגעי החוץ, החיונית כל כך עבור יצירות פיסול סביבתי, כדי שהמתבוננים בהן יוכלו ליהנות מהן במשך שנים ארוכות.
 
 
פיסול בפיברגלס
 
 
 
פיסול סביבתי
 
 
 
פיסול סביבתי מפיברגלס
 
 
 
 

פיסול בפיברגלס - חומר גלם קל לפיסול

 
הפיברגלס מציע פתרון נפלא ליצירת פיסול סביבתי – חומר גלם נוח, גמיש, קל משקל, צבעוני, חזק, עמיד וזמין בעלות נוחה יחסית, ממנו ניתן ליצור פסלים, מתקנים ויציקת תבניות כיד הדמיון הטובה. קלות העיצוב בו נותנת דרור ליצירתיות ולדמיון שלכם, המיושמים לכדי פיסול סביבתי בפיברגלס על ידי צוות העובדים המקצועי והמיומן שלנו. פיסול סביבתי בפיברגלס – הרעיון שלכם ביישום שלנו חברת טל פיברגלס, המתמחה בייצור ובעיבוד חומר גלם זה משנת 1964, תורמת את מיומנותה ויכולותיה בתחום הפיברגלס עבור ביצוען בפועל של תוכניות פיסול סביבתי.
 
 
תצוגה של פיסול סביבתי
 
 
 
פיסול מוצרים מפיברגלס
 
 
 
פסל פיברגלס סביבתי
 
 
 
 

טל פיברגלס - מומחים בעיצוב פסלים

 
צוות החברה מקבל את התוכנית מן המעצב או הפסל, ועובד במשותף עמו על מנת להוציא לפועל ולהגשים את רעיונותיו וחזונו בצורה הטובה ביותר, בדמות פסלים סביבתיים איכותיים ועמידים.
בעמוד זה תוכלו לראות מספר דוגמאות לפסלים סביבתיים עשויים פיברגלס, שטל פיברגלס לקחה חלק במלאכת הגשמתם בחומר.
ביניהם אנדרטת צומת בית ליד של האמנית שרה קונפורטי, לזכר 22 הרוגי הפיגוע במקום ב-1995.
העיצוב כולל 22 דמויות המטפסות על סולם ברזל, שנבנו מפיברגלס וחומרים נוספים על גבי שלדי ברזל.
יצירה נוספת בעמוד זה הנה גן הסיפור "המקק שנכנס לו ג'וק" ברחוב מוטה גור בחולון, בעיצובו של האמן צביקה קנטור, על פי סיפורה של דבורה עומר. פיסול סביבתי זה הינו חלק מפרויקט הפיסול הסביבתי "גן סיפור" ביוזמתה של עיריית חולון, המשלב בין סיפורי ילדים לאמנות ולראות ירוקות בעיר.
 
 
פסל של יתוש בגינה ציבורית
 
 
 
פסל פיברגלס סביבתי
 
 
 
 
לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו- 073-7841511